Срібний успіх ужгородця

З 15 по 21 березня 2023 р. в місті Монастір (Туніс) відбулись міжнародні змагання з інженерії, науки і технологій в якій приймала участь команда України. Участь у заході приймали більше 1500 учасників з 35 країн (США, Великобританії, Австрії, Франції, Арабських Еміратів, Фінляндії, Туреччини та інші).

З приємністю повідомляємо, що студент 1 курсу факультету інформаційних технологій УжНУ Кривов’яз Ілля виборов срібну медаль за наукове дослідження в секції експериментальної фізики на тему: Прогнозування руху робота за допомогою фігур Хладні. (https://nus.org.ua/news/ukrayinski-shkolyari-zdobuly-20-vynagorod-na-mizhnarodnomu-festyvali-i-fest-v-tunisi/).
Раніше, представлена робота отримала золоту нагороду на міжнародному конкурсі INOVA, що відбувся 12 – 15 жовтня в м. Осієк (Хорватія) та бронзу на міжнародній виставці винаходів “IWIS” (IWIS : International Warsaw Inventions show is supported by IFIA) – 17-19 жовтня 2022 р. (Варшава).
Вітаємо переможця та вчителів Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів з досягнутими успіхами.

Андрій Коваль

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *