Січень для оперативного управління ДФС Закарпаттяпройшов з вилученнями та викриттями

горілкаПротягом січня 2015 року співробітниками оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області викрито 5 кримінальних правопорушень, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Серед виявленого і заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в тому числі у великих розмірах (ст. 191 ч. 2 та ст. 191 ч. 4 Кримінального кодексу України); і незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ст. 204 ч. 1 ККУ); а також 2 факти умисного ухилення від сплати податків, зборів, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ст. 212 ККУ).
До прикладу, працівниками фіскальної служби, наприкінці січня було викрито одне із закарпатських товариств, що здійснювало діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі. Його службові особи умисно ухилились від сплати податку на додану вартість, використовуючи при формуванні податкового кредиту документи з реквізитами інших підприємств. Через ці дії до бюджету не надійшли кошти в особливо великих розмірах.
Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС області зазначене правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, здійснюється досудове слідство.
Також у січні 2015-го з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1 млн 150 тис. грн та припинено діяльність 2 підпільних цехів по виробництву фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *