Рахівська “головиха” самопреміювала себе на десять тисяч гривень

вербіцькіКолишня голова Рахівської РДА Ірина Вербіцька перебуваючи на посаді незаконно сама собі нарахувала майже 10000(десять)тисяч грн.!
Після неодноразових обурень та звернень небайдужих громадян у всі інстанції про розкрадання бюджетних коштів колишньою головою Рахівської РДА Іриною Вербіцькою та попри великий спротив т.в.о.голови Рахівської РДА від ЄЦу Віктора Медведя приховати даний факт, СБУ Тячівського району протоколом про корупцію від 12.01.2015р. все таки притягує до відповідальності колишню голову Рахівської РДА Ірину Вербіцьку яка сама собі незаконно нарахувала 9696(дев’ять тисяч шість осот дев’яності шість)88коп.грн. премії за три місяці перебуваючи на посаді.


Станом на сьогодні, Ірина Вербіцька свідомо затягує розгляд даного протоколу про корупцію в Рахівському районному суді, ніби-то пербуваючи на лікарняному, для того щоб протокол не розглянувся до того часу покине пройде спеціальна перевірка по її погодженню на призначення на посаду заступника голови Рахівської районної ради.

Крім того, кожного дня їй нічого не перешкоджає приходити кожного дня в Рахівську районну раду.
Майстерність росподіляти бюджетних коштів для своїх то Вербіцькій немає меж; в липні минулого року собі та окремим наближеним особам нарахувала по 120% премії, і це тоді коли вся Україна по ниточці збирає на українську армію!
Цікаво, при проходженні спецпевірки даної кандидатури держслужби будуть користуватися Законом України і врахують даний протокол про корупцію чи по «договорняку» погодять дану корупціонеру на посаду?

Микола м.Рахів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Рахівська “головиха” самопреміювала себе на десять тисяч гривень”

    • Всі голови РДА давали йому по 4путівки на шару а Вербіцька недала а лише обіцяла!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *