Штурмовики 711 полку ДССТ із Закарпаття розповіли про останній бій побратима Валерія Бойка

Штурмовики 711 полку ДССТ із Закарпаття розповіли про останній бій побратима Валерія Бойка

Коли прибуло підкріплення старший солдат Валерій Бойко міцно стискав зброю але серце його вже не билося. Він залишив цей світ справжнім Героєм, справжнім воїном і людиною.

Кожен день наші воїни стикаються з ризиком життя в ім’я захисту своєї країни і свободи. Але коли вони втрачають одного зі своїх, біль стає нестерпним.

Мрії 29 річного українця-героя з Івано-Франківщини на майбутнє щасливе життя – кар’єра, дім, родина, були вбиті підступним ворогом в зоні бойових дій в напрямку Бахмута. Для штурмовиків 711 полку Держспецслужби транспорту (ДССТ) Міністерства оборони України не має нічого боліснішого, ніж втрата свого побратима.

Проте, війна – кривава жнива де гинуть мужні, сильні та віддані Україні воїни.

“Валерію було 29 років, і з початку війни він ніс службу з охорони важливого інфраструктурного об’єкта. Щоденні зведення з фронту, де українці нищать ворога, закликали його до служби в 711 полку ДССТ із Закарпаття, воїни окремих підрозділів якого нищать ворога щоденно та професійно. Врешті Валерій разом з побратимами був туди переведений.

20-го березня бійці отримали завдання зайняти оборону серед будинків вже вщент зруйнованого приватного сектору населеного пункту. Вночі Валерій та ще декілька бійців зайняли позицію та почали готуватися до зустрічі ворога. Валерій озброєний кулеметом окопався між двома будинками. Над ранок, після шаленого обстрілу ворог почав атакувати. Віч на віч з вагнерівськими покидьками на відстані декількох десятків метрів і декілька годин безперервного вогневого контакту з ворогом. Це був найзапекліший бій того дня в українській фортеці. Чотири рази хлопці поповнювали боєвий комплект очікуючи чергову хвилю атаки орків. Врешті вони втримали свою позицію і навала покидьків відступила.

Після шести годин запеклого бою вагнерівці зламали зуби, тому почали неймовірний артелерійський та мінометний обстріл позиції українського кулеметника. Коли прибуло підкріплення старший солдат Валерій Бойко міцно стискав зброю але серце його вже не билося. Він залишив цей світ справжнім Героєм, справжнім воїном і людиною. Друзі плакали, тримаючи його тіло в своїх руках…

Трагедії, подібні до цієї, стаються щодня на полі бою в Україні. У кожній з них Герої – це люди, які віддали своє життя за свою країну і свободу. Вони залишилися у серцях своїх братів по зброї, які продовжують боротися і пам’ятати їх.

Більшість з нас не мають досвіду військової служби, але ми не можемо і не повинні забувати про тих, хто виявив велику мужність, жертву та відвагу, щоб захищати нашу країну та нашу свободу. Ми повинні шанувати їх, пам’ятати їх та передавати їхні історії нашим нащадкам, щоб вони знали, які жертви були зроблені, щоб ми могли жити в мирі та свободі.

Нехай загиблий воїн з 711 полку ДССТ завжди залишиться в нашій пам’яті, як Герой, який віддав своє життя за нашу країну“, – йдеться у розповіді штурмовиків.

“Наша справа”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *