Мукачівські можновладці п’ють коштом громади мінералку “BORJOMI” по 56 грн за пляшку (документ)

Про це повідомляє Володимир Горішняк, адміністратор групи “МукачевоSOS”
“BORJOMI” – ЯК ДЖЕРЕЛО… МАРНОТРАТСТВА або Чому півлітрова пляшка мінеральної води для чиновників з мукачівської ратуші, придбаної коштом міського бюджету майже дорівнює вартості… добового(!) раціону малечі в дитячому садку?
… І знову – про воду.
Щоправда, не про ту, яку мукачівський “Водоканал” намагається впарити мешканцям міста по 60 гривень за один кубик. У цьому пості йтиметься про воду (до того ж непросту, а мінеральну), яка, за результатами проведених тендерів, надходить на столи наших чиновників.
Так ось, заощаджувати на чиновниках у ратуші якось не звикли, а тому і в закупівлі 288 півлітрових пляшок мінеральної води “BORJOMI” за 16128 гривень тут, вочевидь, не вбачають нічого надзвичайного.
І дійсно, для керівників міста, які полюбляють наголошувати на тому, що «бюджет Мукачева чи не найпрофіцитніший в області», спрямувати на себе любимих понад 16 тисяч гривень на «мінералку», яку, між іншим, свого часу так полюбляв сталін, це самі “копійки”, які навіть не вартують жодного уваги. Але ж ми живемо в Україні, і смаки сталіна точно для нас не мають бути орієнтирами і прикладами для наслідування. Хоча, не виключено, що грузин сталін пив грузинську «BORJOMI» виключно із патріотичних міркувань. Так ось, як мені видається, нашим керманичам точно бракує того самого патріотизму і бажання підтримати власного виробника. Зрештою, наша “Поляна касова” за своєю якістю нічим не поступається тому ж “BORJOMI”. А ось за вартістю вона майже втричі (!) дешевше славнозвісного грузинського бренду. Адже у будь якій крамниці Мукачева за “Поляну квасову” у склі з вас візьмуть 19, ну, максимум, 20 гривень. Тоді який сенс, запитую я, нашим чиновникам з ратуші тим більше – за кошти громади, купляти той самий “BORJOMI” по 56 гривень за пляшку?.. Ну, хіба це не марнотратство чистої води, навіть нехай і мінеральної?..
І дійсно, у порівнянні з іншими цінами на міські послуги та тарифи, такі забаганки очільників нашого міста, виглядають якось не природно. Наприклад, за харчування дитини у садочку, її мама щодня має сплачувати 65 гривень.
За куб води доволі сумнівної якості та сама мама щомісяця має сплачувати ще 60 гривень.
Потім іще – 25 гривень у якості абонплати за користування тією ж водою.
Ну, і на останок, але вже з власних і своїх чесно сплачених податків, та сама мама зі свого гаманця має сплатити на додачу ще й 56 гривень на пляшку мінеральної водички “BORJOMI” для тих, хто в поті чола працює в нашій ратуші… Я, звичайно, перепрошую, але як на мене, це свинство не лізе вже аж ні у яку капуру…
Взагалі, нашим місцевим чиновникам варто було б вже давно навчитися навіть не скромності, а співрозмірності щодо власних забаганок.
Хоча б вже виходячи навіть не з почуття власної гідності, а через усвідомлення того, що на календарі – ХХІ століття і, за наявності комп’ютеру, нестерпне бажання можновладців “жити по багатому” за рахунок… платників податків, тобто нас з вами, вираховується тим ж самим платниками… “на раз”.
А іще пити “BORJOMI ” у склі по 56 гривень за пляшку не комільфо хоча б вже тільки тому, що дуже багато наших земляків, які боронять Україну від русні на сході країни, вимушені пити просто або дощову, або талу воду…
Зрештою, говорячи про цей “боржомний” синдром наших можновладців, чим не привід всім нам згадати покійного Кузьму, який для тих же можновладців є беззаперечним моральним авторитетом і, на підтвердження цього, саме ім’я Кузьменка носить один з парків нашого міста.
Так ось, поціновувачі ” BORJOMI “, яких в нашій ратуші, напевно, чимало першими б отримали від Кузьменка на свою адресу добрячу порцію добірної нецензурної лайки…
І, хто б що не казав, а отримали б вони від нього за це цілком заслужено…
Володимир Горішняк, адміністратор групи “МукачевоSOS”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *