Щодо порушень у другому турі виборів в Ужгороді до поліції надійшло 6 звернень

вибори4У неділю в Ужгородський відділ поліції надійшло 6 звернень щодо виборів. Всі вони зареєстровані, проводиться перевірка.

О 9.35 ранку до поліції міста надійшло повідомлення від представника кандидата на посаду міського голови Ужгорода про те, що на виборчій дільниці №210764 (спорткомплекс «Юність») можливі провокації з боку іншого кандидата. На дільниці було посилено охорону.

О 10.15 до поліції надійшло звернення про те, що мешканці деяких будинків, які проживають по вул.Легоцького в Ужгороді, не отримали запрошення на другий тур виборів міського голови.

О 12.30 надійшов дзвінок про проведення агітації на виборчій дільниці №210752 в підтримку одного з кандидатів. Виїздом слідчо-оперативної групи дана інформація не підтвердилася.

За годину надійшло повідомлення від мешканця Ужгорода про те, що в кабінці для голосування в приміщенні виборчої дільниці №210738 виборець сфотографував бюлетень на свій мобільний. За даним фактом проводиться перевірка.

Аналогічне повідомлення надійшло до поліції і в 15.50 від заступника голови виборчої комісії № 210760. За даним фактом також триває перевірка.

Останнє «виборче» повідомлення надійшло до поліції Ужгорода о 16.10. Ужгородка повідомила про те, що члени виборчої комісії не дали їй можливості проголосувати, мотивуючи тим, що для засвідчення особи вона надала закордонний паспорт.

Відносно спокійний виборчий день було порушено за годину до закриття дільниць. Невідома особа повідомила одразу про три замінування виборчих дільниць. Експерти перевірили всі дільниці. На щастя, інформація не підтвердилася. Особу «жартівника» встановлюють, – повідомляє прес-служба закарпатської поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *