СБУ повідомила про підозру закарпатцю, який закликав до захоплення державної влади

Оперативники спецслужби викрили у Закарпатській області діяльність місцевого мешканця, який розхитував ситуацію в регіоні і закликав громадян до захоплення державної влади.
За даними слідства СБУ, до протиправної діяльності причетний 45-річний мешканець м. Виноградів. У спільнотах в мессенджерах, чоловік закликав громадян до повалення конституційного ладу в нашій державі шляхом масових актів непокори із застосуванням зброї.
Ініційована Службою безпеки України лінгвістична експертиза підтвердила, що у розповсюджуваних текстах містилися заклики до насильницької зміни і повалення конституційного ладу, а також до захоплення державної влади.
Наразі фігуранту провадження слідчими органів безпеки повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.
Викриття зловмисника проводилося під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.
Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *