На Закарпатті буде посилено контроль за дотриманням норм сейсмічності при будівництві

На Закарпатті буде посилено контроль за дотриманням норм сейсмічності при будівництві

Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Трагедія, яка відбулася в Туреччині та Сирії через землетруси, забрала десятки тисяч життів. Вона показала, що цього можна було уникнути, дотримуючись норм сейсмічності під час будівництва.
Закарпаття – також сейсмічно активний регіон, тож ці питання потребують додаткової уваги та контролю на всіх рівнях.

Підписав розпорядження про вжиття заходів щодо додержання вимог і норм сейсмічності під час проведення будівництва на території області.
Посилюємо контроль за неухильним дотриманням антисейсмічних вимог державних будівельних норм та правил під час підготовки проєктної документації організаціями-розробниками на нове будівництво, реконструкцію й експлуатацію будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщуються на території області.
Залучаємо Державну інспекцію архітектури та містобудування України в особі Управління ДІАМ у Закарпатській області для посилення контролю за дотриманням забудовниками вимог і норм щодо сейсмічності.
Водночас обласне управління ДСНС перевірить готовність сил і засобів щодо їх залучення у разі виникнення землетрусів, на постійній основі організує проведення навчань і тренувань особового складу з розбору завалів, пошуку і рятування людей у таких випадках.
Життя та здоров’я людей – понад усе, тому кожен відповідний орган і служба повинні концентрувати увагу й роботу на безумовному дотриманні вимог і норм сейсмічності під час будівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *