СБУ фальсифікує справу про теракт проти закарпатського журналіста

Федака ППро це в мережі Фейсбук повідомляє головний редактор газети “Трибуна” Павло Федака.

УСБУ України в Закарпатській області відкрило щодо мене оперативно розшукову справу, у зв’язку з підозроюю в організації терористичного акту за статтею 258 ч.1 Кримінального кодексу України.
Мені інкримінується організація, напередодні другого туру виборів підриву трьох автівок, які належали роздавачам кривавих гривень за кандидата на посаду Ужгородського міського голови, фінаниста тітушок в Маріїнському парку Богдана Андріїва.
Куратором призначений сумнозвісний перший заступник начальника УСБУ Закарпатській області,полковник Володимир Гелетей.
Прошу друзів бути обережними, адже фальсифікуватимуться докази причетності за участі певного кола осіб з мого оточення. Здійснюється прослуховування моїх та рідних телефонів. Слідчим суддею дано дозвіл на проникнення до житла. Не виключено підкидання зброї. наркотиків та вибухових речовин.
Пов’язую ці дії працівників СБУ з моєю участю в урядовій комісії з розслідування вбивства працівниками СБУ в районі населеного пункту Зайцево комзводу 16 батальйону,старшого лейтенанта Романа Галаса,який приймав участь у затриманні поблизу села Зайцево, Артемівського району вантажівки з борошном, в якій було знайдено 48 мільйонів гривень. Вбивство сталося 8 серпня, на лінії зіткнення поблизу Артемівська, Роман Галас, який напередодні мав конфлікт з майором СБУ та отримав погрози через принципову позицію у боротьбі з контрабандними грузами, загинув від розриву ручної гранати. Колеги Романа вважають його загибель вбиством. Справу спустили на гальмах.
Заявляю, що я здоровий і не збираюся кінчати життя самогубством, як було сфальсифіковано причину смерті Романа Галаса.
Слава Україні!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “СБУ фальсифікує справу про теракт проти закарпатського журналіста”

  1. Таких як Федака П. бояться ті, проти яких відкрито і публічно виступає правозахисник, журналіст, борець з корупцією Павло Федака.Його статті як ніколи актуальні і викривальні. Тому і почалися прямі наїзди на правозахисника.
    Але багато знають сильний і стійкий характер Павла! Він не здається за будь-яких обставин. Слабі бояться сильних особистостей. Це реалії України сьогоднішньої.
    Тримайтеся, за Вами правда!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *