Російська провокація з проголошення незалежності Закарпаття провалилася (ВІДЕО)

балогаЧергова інформаційна качка російського “Лайфньюса” на цей раз торкнулася українського Закарпаття. Путінський телеканал розповсюдив інформацію про проголошення незалежного русинського державного утворення. В цей час закарпатці мирно відзначали Різдво Христове і чхати їм було на те, що говорить рупор Кремля.

Хочеться зазначити, що на Закарпатті немає передумов для сепаратистських настроїв, окрім зовнішнього втручання та загравання з антидержавними силами місцевого олігархату у особі родини Балог (Закарпатський нардеп Балога хоче ввести подвійне громадянство (ВІДЕО). Тут все залежить від позиції СБУ, яка повинна вказати місце місцевому клану та відбити у нього охоту до сепаратистських тенденцій.

Хочеться вірити, що незабаром Закарпаття у складі України буде повноцінним членом європейської сім’ї, а Російська імперія звузиться до меж Московського князівства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Російська провокація з проголошення незалежності Закарпаття провалилася (ВІДЕО)”

  1. ВІДЕО ЯВНА ПІДРОБКА, МІТИНГ З ПРАПОРАМИ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА РОСІЇ ЦЕ НЕ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ЗАПИТАННЯ: СБУ-ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗБЕРІТЬСЯ ХТО ЦЕ ВІДЕО-ФАЛЬШИВКУ ПУСТИВ В ЕФІР, ХТО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ, КОМУ ЦЯ АФЕРА ПОТРІБНА, ТАК ЯК В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕМАЄ НІЯКИХ РУСИНІВ ЯКІ БИ ВИМАГАЛИ ВІДОКРЕМЛЕННЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД УКРАЇНИ. ЦЯ АФЕРА ШТУЧНО НАВЯЗУЄТЬСЯ ОКРЕМИМИ ПОЛІТИКАМИ ЩОБ ЗАЙМАТИСЯ СПЕКУЛЯЦІЄЮ І ВОДИТИ ЗА НІС ЦЕНТРАЛЬНУ ВЛАДУ БУЦІМТО БІЙТЕСЯ НАС ІНАКШЕ МИ ЗРОБИМО ВАМ ДРУГИЙ ДОНБАС. МИ УКРАЇНЦІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИМАГАЄМО ВІД СБУ ТА ІНШИХ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ПОСТАВИТИ КРАЙ ПОДІБНИМ ПОЛІТИЧНИМ АФЕРАМ, ЯАКЩО ВИ НЕ ВЗМОВІ З АФЕРИСТАМИ ?

  2. Справді де правоохоронні органи держави, зокрема СБУ-хто роздмухує ці настрої проти мирного українського населення в різних регіонах України. Закрпаття спокійний регіон і його мешканцям не треба ні федералізаціі, ні поділу на автономії, дайте спокою, ніяких русинських утворень-ми громадяни України, які живуть в Закарпатській області. І тим підстрєкателям мадярам із йоббіка пельку закрити раз і назавжди. зараз нам тут другі “браття” менші як мацкалі будуть розказувати що і як. Ми самі собі дамо раду. Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *