Категорії Закарпаття Новини

Пишногруда росіянка провокувала перекриття доріг на Закарпатті (ФОТО)

Перекриття доріг на Закарпатті стало чи не основною подіє цього літа в області. Зараз українські спецслужби з’ясовують обставини цієї спецоперації з дестабілізації ситуації в Україні.

“Трибуна” ж провела своє власне журналістське дослідження з цього приводу.

Наш позаштатний кореспондент з Мукачева два рази бачив одну і ту ж саму особу під час масових невдоволень громадян, спочатку в Ракошині, а потім в Мукачеві. Він чув, як ця жіночка в Ракошино підбурювала людей проти знімальної групи одного з телеканалів: “Війна не потрібна, хай той мордатий (Порошенко) йде воювати сам, там гниють наші хлопці”, та несла  іншу провокативну маячню. Вона розмовляла російською мовою і казала, що з приїхала з Берегова.

 Біля Мукачівського воєнкомату провокатор закликала людей перекрити не тільки трасу Київ -Чоп але й залізничну колію.

 В результаті вдалося встановити, що підбурювачкою є Наталія Лемешко (Сиротіна) 1975 р.н. , яка народилася в  Росії, в Архангельській області, в  селі Сія. Потім вона проживала в Києві. В Мукачеві Наталія живе біля 6-7 років, разом з нею живе син 1996 р.н. та чоловік (співмешканець).

З соціальних мереж вдалося встановити, що сепаратистка вподобала сторінки Антимайдану, Мукачево.нет та М-студіо. Також Наталія Лемешко полюбляє хизуватися своїми пишними формами.

лемеш9

 

 

Думаємо, що решту роботи проведе Служба Безпеки України, яка вкаже знахабнілим російським зайдам їх місце.

Лемеш8лемеш6лемешлемеш2лемеш3лемеш4лемеш5

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *