Балогівці “роздягають” УжНУ

СмоланкаУжгородський національний університет для висуванців Балоги – ректора Володимира Смоланки і його правої руки, проректора Олександра Сливки став дійною коровою. Скориставшись війною на сході країни, вони віджимають все, що погано лежить. Тому в університеті Смоланку і Сливку прозвали “еСеСівцями”, взявши до уваги перші літери прізвищ і цинічний стиль роботи.

Бізнес-партнери будують свої “ДНР”-“ЛНР”, збираючи конверти за посади і роздування штату, за педнавантаження, за вступ. За 2,5-3 тисячі доларів США продають державне місце в коледж і в магістратуру. За 5 тисяч доларів гарантують поступлення на медичні спеціальності тих, хто на самому дні рейтингу. Про цю тиху війну за гаманці закарпатців розповідають десятки людей. Керівництво УжНУ переборщило і нахімічило з додатковими балами для вступників у магістратуру, тому третій тиждень з університету не вилазить прокуратура.

Доходить до клоунади. Ректор Смоланка, хизуючись знанням англійської, особисто проконтролював іспит з іноземної на “спеціаліста” і “магістра” так, що найвищі бали, на здивування вступників-однокурсників, отримали ті, хто мало знайомий з іноземною, але заплатив. Проректор Сливка, щоби наочно продемонструвати, що “все рішає” і чесно виконує “прохання”, бігав сам збирати письмові роботи на іспиті зі спеціальності на годину раніше. В університеті відверто глузують з “технічних помилок”, коли талони відповідей багатьох вступників не співпадали з виставленими балами. Без ганьби підганяли результати сокирою. А випускникам девʼятих класів, що вступали у коледж на “молодших спеціалістів”, підсунули завдання тести з математики за 11 клас. На диво, хто наперед домовився, той успішно склав іспит. Коли обурені батьки решти абітурієнтів звернулися до керівництва УжНУ, то куратор коледжу – проректор Сливка звинуватив у всьому попереднього ректора Ващука, що не працює в університеті вже пʼять місяців. Це не він, Сливка, а Ващук наплутав з тестами. Тепер прогнозовано, коли Смоланка і Сливка дають маху, у них завжди винуватий Ващук. Та це не буде тривати довго.

Найбільшим сюрпризом вступної кампанії стало самоусунення закарпатського відділення громадської мережі “Опора”. Причина “договірняку” в тому, що її керівники прямо залежні від клану Балог. У минулі роки “Опора” жорстко контролювала вступну кампанію в УжНУ, блискавично апелювала до громадськості з будь-якого приводу. Зараз “Опори” в УжНУ не видно, мовляв, усе прекрасно. Ректор Смоланка замінив “Опору” своєю кишеньковою “Громадською радою УжНУ”. Її членів, викладачів університету, посилали без жодних на те підстав на іспити для виконання специфічних завдань, “шмонати” абітурієнтів, які поступали власними силами.

Особливо багатіють балогівці в УжНУ на провокаціях і шантажі. Вони замовляють адресні “бунти” і “корупційні” доноси, які самі ж розслідують, згідно з наказами, підписані Сливкою. Смоланка соромʼязливо спостерігає збоку, хоча “пошуки відьом” сам ініціює. Мета – створити істерію, психологічно знищити і звільнити людину, чию посаду продали “під клієнта”. Для збору компромату на працівників УжНУ “еСеСівці” навіть відкрили приватний імейл. Недавно вони нагріли руки на приховуванні двох корупційних злочинів. Один з них скоїв “у дошку свій” декан, який свавільно вирішував кому і з якого предмета приймати іспити, незалежно від кваліфікації екзаменатора та від того, чи він викладав предмет. Цей декан свідомо плутав з співучасниками “біологію” з “мікробіологією” і т.д.

У час, коли безпредєльник Балога філософствує та блокує дороги, у Донбасі гинуть захисники Вітчизни. Невже вони гинуть за те, щоби на чолі УжНУ, захопленого Балогою після смерті Небесної Сотні, процвітали хабарники???

Михайло Молнар

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *