Пильні ужгородці затримали підозрілого “туриста”

умвсУжгородці затримали жителя однієї з областей України, що занадто прискіпливо фотографував об’єкти правоохоронних органів в центрі Ужгорода.

Обідньої пори до приміщення УМВС України в Закарпатській області в місті Ужгород, за адресою Ракоці 13 було доставлено підозрілу людину.

Ініціатором затримання фото-туриста був Отець Андрій:
«Спочатку перед будинком СБУ в Закарпатській області, я звернув увагу на людину кавказької зовнішності. Він фотографував будинок, ворота та робив позначки на мапі» – розповідає Отець Андрій. – «Цей турист поводив себе доволі дивно. Коли я почав спостерігати з а ним, він перемістився ближче до адмінбудівлі міліції, де продовжив фотографувати».

Надалі священик звернувся до випадкового перехожого за допомогою. Двоє громадян «взяли за шкварки» фотографа та запросили в приміщення УМВС. Постовий міліціонер негайно викликав оперативно-слідчу групу.

Керівник міліції Закарпаття Сергій Шаранич подякував Отцю Андрію за громадянську позицію та розпорядився заохотити нашого земляка за виявлену пильність.

– «З такими патріотичними, небайдужими та щирими людьми ми здолаємо всіх ворогів!» – підсумував керівник правоохоронців краю.
Подію було внесено до єдиного обліку, оперативники проводять перевірку щодо мотивів поведінки гостя Закарпаття.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *