Керівник Закарпаття відвідав Тячівських військовослужбовців на полігоні

ГолубкаДнями, в рамках виїзної наради за участі очільника області Валерія Лунченка, голова Тячівської райдержадміністрації Петро Голубка відвідав Закарпатський батальйон територіальної оборони.

Керівник району ознайомився з умовами проживання, харчування та матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців. Крім того Петро Голубка зустрівся із мобілізованими з Тячівського району, поспілкувався та поцікавився їх потребами.

Зокрема, на сьогодні військову підготовку у лавах батальйону проходять 48 наших бійців. Серед проблем, з якими наразі стикаються військові – це забезпечення спорядженням, продуктами харчування та засобами особистої гігієни, тощо.

Ці питання частково вдалося вирішити під час зустрічі на полігоні. Від влади та громади Тячівщини військовим було передано бронежилети, продукти харчування та кошти з благодійного фонду на закупку необхідного.

Голова райдержадміністрації Петро Голубка взяв до уваги побажання військових щодо призупинення їх кредитних зобов’язань та інших питань, пов’язаних з перебуванням на службі.

А також запевнив, що про них не забувають земляки. Представники влади, і він сам особисто, надалі триматимуть зв’язок з бійцями та допомагатимуть по необхідності. Відтак Петро Петрович обмінявся номером телефону з військовим, побажав усім сили, мужності і і повернення додому живими і неушкодженими.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.