ПРИ ВИЇЗДІ ЗА КОРДОН НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАДЕКЛАРУВАТИ ДОХОДИ!

 

Державна податкова інспекція у м.Ужгороді, звертає увагу громадян України, які виїжджають за кордон на  постійне місце проживання, про їх обов’язок подання Декларації про доходи  до органу державної податкової служби за місцем реєстрації.

Відвідати податкову службу і подати декларацію потрібно не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду .

Обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи громадянами, котрі виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України.

У свою чергу, податкова зобов’язана перевірити подану декларацію на предмет податкових зобов’язань перед бюджетом громадянина, котрий виїжджає за кордон на постійне місце проживання, протягом 30 календарних днів від дати її отримання. У випадку відсутності податкових зобов’язань у декларанта, податкова видає відповідну довідку.

Довідка з податкової про сплату або ж відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб дійсна протягом 60 календарних днів із дня її видачі. І цей момент варто пам’ятати виїжджаючим за кордон, оскільки вказаний документ подається органу митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур, – наголошують у податковій інспекції м.Ужгорода.

 

Сектор взаємодії із засобами масової інформації

                                                                та зв»язків із громадськістю ДПІ у м.Ужгороді

                                                                   44-17-39

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *