Категорії Новини

Провідникам “Правого сектору” та нацгвадії обіцяють 10 років тюрми

ярошМіністерство внутрішніх справ застерігає Євромайдан від створення воєнізованих формувань, лякаючи кримінальною відповідальністю

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

У відомстві наголосили, що створення воєнізованих або збройних формувань та участь у їх діяльності передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років, а керівництво ними – позбавлення волі на строк до 10 років.

“У засобах масової інформації з’явилися повідомлення про створення на так званому Євромайдані формування під назвою “національна гвардія”. Мітингувальники, які до неї вступили, нібито вже прийняли присягу не українському народові, а “українській нації””, – зазначили у прес-службі.

“До складу цього незаконного формування увійшли представники “самооборони Майдану”, козаки та “Правий сектор”. У повідомленнях ЗМІ висвітлюються факти організації, озброєння та тренування цих осіб з метою чинення опору представникам влади”, – йдеться у повідомленні.

У міліції закликали “організаторів та учасників незаконних воєнізованих формувань припинити протиправну діяльність, оскільки згідно зі ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України за створення воєнізованих або збройних формувань та участь у їх діяльності передбачені санкції у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років”.

Керівництво такими формуваннями тягне за собою позбавлення волі на строк до 10 років, нагадали у відомстві.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *