Протягом двох тижнів в Ужгороді можна зробити обстеження легенів у мобільному рентгенкабінеті

Протягом двох тижнів в Ужгороді можна зробити обстеження легенів у мобільному рентгенкабінеті

Понад три десятки людей скористалися послугами мобільного рентгенкабінету в Ужгороді протягом першої години його роботи.

Цифрову діагностику легенів протягом цього тижня, 16–20 травня, можуть зробити ужгородці, а також вимушені переселенці, із 9:00 до 14:00 біля спортивного комплексу «Юність». Зініціювало проведення безкоштовного профілактичного огляду за допомогою сучасного мобільного рентгенкабінету управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, враховуючи рішення міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Вже зараз, за словами лікарів, люди активно підходять, цікавляться, переважно це переселенці, які проживають у «Юності» та школах поруч, з ними проводять роз’яснювальну роботу, розповідають про легеневі хвороби, важливість профілактичних оглядів для запобігання захворюванням. Чергує біля рентгенкабінету і міський фтизіатр Вікторія Берестовська.

Нагадуємо: сучасний мобільний рентгенкабінет, який надав Центр легеневих хвороб, працюватиме і наступного тижня – 23–27 травня – біля гуртожитків УжНУ №1,2,3 (Митна 27, Студентська набережна, 4) із 09:00 до 14:00. Запрошуємо всіх охочих пройти обстеження для профілактики легеневих хвороб. При собі потрібно мати документ, який посвідчує особу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *