Doc.ua запис до лікаря

Прокуратура Закарпаття вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю півмільйона гривень

Хустська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до Іршавського районного суду в інтересах держави в особі Закарпатської ОДА про визнання наказів Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області недійсними та витребування земельної ділянки, яка надана для розміщення стрілкового тиру, із чужого незаконного володіння.

Право постійного користування землею посвідчувалось державним актом, який видано Іршавською райрадою на підставі рішення Закарпатської обласної ради.

Крім того, на цих 0,45 га знаходиться будівля стрілкового тиру, який вже тривалий час використовують місцеві правоохоронці.

Проте, рішенням ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області всупереч вимог Земельного кодексу України, прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки без зміни цільового призначення.

Відтак прокуратура, вимагає в суді визнати накази Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області недійсними, витребування земельну ділянку вартістю майже 500 тис грн із чужого незаконного володіння та повернути державі, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *