Прокуратура дала можливість втекти убивці двох людей за кордон?

foto25 березня в Хустському районному суді відбулося перенесене судове засідання у резонансній справі щодо кривавої ДТП біля Хуста. Цього разу воно відбулося за участі адвокатів, але знову без винуватця цієї трагедії — Павла Нагірного.

Віктор Пригара – чоловік і батько жертв ДТП, скоєної П.Нагірним, повідомив, що ні суддя, ні прокурор, ні його адвокати не знають, де зараз перебуває колишній головний інженер “Закарпатгазу”.

У свою чергу, суддя Михайло Довжанин повідомив, що на запит суду з Закарпатської обласної психіатричної лікарні в Берегові надійшла відповідь, що П.Нагірний на лікуванні в цьому закладі не перебуває. Це при тому, що він повинен був перебувати там під охороною міліції.

Не знає нічого про місцезнаходження П.Нагірного і прокурор Світлана Верховська. Хоча після минулого засідання прокуратура Закарпатської області повідомила ЗМІ про те, що Хустська міжрайонна прокуратура шукає П.Нагірного.

Наступне, відкрите судове засідання по цій справі призначене на 16.30 четверга, 28 березня.

Віктор Пригара також зазначив, що з огляду на обставини, що склалися, люди вже готові до крайніх заходів – перекривати рух транспорту на дорогах, звертатися напряму до Президента України, Генерального прокурора та міністра МВС.

За неперевіреною інформацією Павло Нагірний перебуває в Угорщині.

Новини Закарпаття

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *