Компанії наближені до Балоги добряче освоюють державні кошти

Балога та компанія вдають опозиційність, а тим часом зжерають НАШІ ГРОШІ через підставні фірми з бюджету. Афери тривають через “засланих козачків”, проте за звичними для Закарпаття схемами. Одна справа вішати локшину на вуха лохторату про опозицію до Азарова та Януковича, зовсім інша рахувати бабло від державних замовлень. Викладений нижче факт — яскраве тому підтвердження. Так 14 березня Адміністрація Державної прикордонної служби Україниза результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» на реконструкцію ВПС «Коритниця» Львівського прикордонного загону. Вартість угоди склала 7,43 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця березня 2014 р. у відділі прикордонної служби у селі Коритниця Володимир-Волинського району мають замінити підлоги, оновити облицювання внутрішніх та зовнішніх стін, влаштувати підвісні стелі й нову покрівлю, замінити вікна й двері на металопластик. Окрім того в проекті передбачена реконструкція овочесховища, гаражу, лазні, складу, котельні, господарської будівлі, складу паливно-мастильних матеріалів, а також влаштування комунікацій. На території ВПС зроблять павільйон для собак, спортивний та волейбольний майданчики.

Як зазначено в документації закупівлі, реконструкція здійснюється за кошти держбюджету у рамках реалізації проекту «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Інструментом Сусідства та Партнерства.

Співзасновниками ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» є депутат Черкаської районної ради від Партії регіонів Тетяна Бас та член політради Єдиного центру (кишенькова партійна структура Віктора Балоги) Юрій Капітоненко. За останні п’ять років фірма отримала підрядів на 30,68 млн грн.

Єдиним допущеним до участі конкурентом була ще одна черкаська фірма – ТОВ «Будівельна компанія «Євробуд» Олени та Віктора Коваль. Останній також є бізнес-партнером Геннадія Капралова, екс-голови Черкаської обласної ради (1992–1994 та 2001−2005 р.р.). Вони разом входять до складу засновників обслуговуючого кооперативу «Культурно-оздоровчий комплекс «Якір».

Пропозиції решти шести компаній, у тому числі трьох львівських, були відхилені за невідповідність кваліфікаційним критеріям замовника. Усі шість пропонували виконати роботи дешевше, ніж ТОВ «Черкасизалізобетонстрой».

З грудня 2012 року прикордонна служба замовила реконструкцію дев’яти пунктів на загальну суму 61,31 млн грн. Всі ці пункти розташовані у Львівській та Волинській областях.

Таким чином фірмочка з міста Черкаси у керма якої стоїть балогівець взялася за ремонт майна прикордонників у Волинській області. Браво. В Закарпатті Балозі дали по волохатих руках та він винайшов інший шлях до державного корита. Цікаво скільки ще таких хитрючих комбінацій є у нашого земляка? Скільки таких та подібних фірм, на “одну ніч,” працюють на дерибан бюджетних грошей? І коли, вже нарешті, це завершиться гучною кримінальною справою, а не балачками про народ та євроінтеграцію?

Clipnews.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *