Позов ПАТ «Закарпатгаз» до підприємця-порушника задоволено повністю

газПАТ «Закарпатгаз» відсудив у  фізичної особи-підприємця з Мукачева Станіслава Ц. завдані збитки в сумі понад 155 тисяч гривень. Господарський суд  Закарпатської області зобов’язав  порушника  відшкодувати також понад 3 тисячі гривень витрат зі сплати судового збору.

Газ, як відомо, це – товар. І коштує він сьогодні недешево. Проте окремі зі споживачів, яких ми обслуговуємо, постачаючи голубе паливо, мабуть, ніяк  не можуть відійти від згубної практики поживитися  газом задарма, –  констатує начальник юридичного управління товариства Йосип Пшевлоцький.  –  Кожному з таких варто пам’ятати: до яких би хитрих схем заволодіти нашою власністю вони не вдавалися, працівники ПАТ «Закарпатгаз» завжди зможуть виявити порушення, належним чином задокументувати їх,  і відстояти свою позицію, відшкодувавши заподіяні зловмисниками збитки.

Хоча  кожна з таких історій забирає чимало зусиль, коштів і часу. Та, про яку йдеться, теж скоро «відсвяткує» рік, адже саме у червні 2014-го працівниками ПАТ «Закарпатгаз»  під час  перевірки було виявлено самовільне втручання споживача – власника кафе «Первак» Станіслава Ц. в роботу газової мережі поза охопленням приладів обліку з метою  несанкціонованого відбору природного газу. Було складено акт, яким зафіксовано заміну передбаченого технічною документацією котла на інший, самовільно встановлену ПГ-4, пальник типу АОГВ 20, під’єднаний гумовим шлангом через горище до мангалу в іншому приміщенні та трійник, що об’єднує три одиниці ПГ-4 і котел,  а також зафіксовано втручання в роботу системи газопостачання шляхом під’єднання гнучкого рукава в різьбове з’єднання до лічильника. І, звісно, подано позов до суду. Відповідач, хоча й не відмовлявся від самовільного здійснення  заміни газових приладів, заперечував вплив цих дій на роботу приладу обліку та факт порушення пломб на різьбовому з’єднанні до вузла обліку. Всілякі маневри з метою ухилитися від відповідальності, зворотні безпідставні претензії до позивача, відсутність на засіданнях суду не допомогли підприємцю привернути Феміду на свій бік.

Крім складної юридичної колізії, цей випадок привертає увагу і в контексті безпеки газопостачання. ПАТ «Закарпатгаз» закликає своїх клієнтів не вдаватися до самовільних  втручань у роботу газових приладів та систем газопостачання, аби не спровокувати  аварійних ситуацій, що несуть загрозу здоров’ю та життю вашому і тих, хто поряд. Пам’ятайте: газ – благо цивілізації тільки за умови обережного з ним поводження (з правилами  можна ознайомитись на нашому сайті в розділі «Інформація для клієнтів»).

На знімках: незаперечні докази самовільного втручання в роботу системи газопостачання підприємця Станіслава Ц., що надавались у судовому розгляді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *