Постраждалим від негоди на Міжгірщині та Рахівщині перераховано 6 млн грн на відшкодування збитків

Постраждалим від негоди на Міжгірщині та Рахівщині перераховано 6 млн грн на відшкодування збитків

Як розповів сьогодні під час пресконференції голова ОДА Олексій Петров, 3 липня Закарпаття отримало з державного бюджету на ліквідацію наслідків стихії 30 млн грн.

“Всього по майну, що було зруйноване і потребує ремонту та відновлення, ми попросили в уряду 179 млн грн. Це виключно комунальне майно так зване. Але загальна сума збитків по Закарпаттю, повязана і з дорогами державного значення, наприклад, і з управлінням водгоспу, налічує загалом 338 млн грн”, – уточнив Олексій Петров.

За його словами, першочергово частина виділених коштів, відповідно до розпорядження кабміну, спрямовується на допомогу постраждалим від негоди: “ті, у кого були зруйновані будинки, що були пошкоджені, потребують ремонту, а також ті, що відселяються або потребують відселення”. Кошти в розмірі 6 млн грн було перераховано сьогодні постраждалим людям у двох районах – Міжгірському та Рахівському.

Також із виділеної суми в 30 млн грн 3 млн грн виділено на відновлення доріг місцевого значення загального користування. Наразі, за словами О. Петрова, проїзд дорогами у Лопушному Міжгірського району та Ясінях, що на Рахівщині, тимчасово відновлено. Найближчим часом тут почнеться будівництво повноцінних доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *