Через велику кількість інфікованих коронавірусом на Закарпатті можливе повернення до першого етапу карантину

Через велику кількість інфікованих коронавірусом на Закарпатті можливе повернення до першого етапу карантину

Як розповів сьогодні під час пресконференції голова ОДА Олексій Петров, 3 липня Закарпаття отримало з державного бюджету на ліквідацію наслідків стихії 30 млн грн.

“Всього по майну, що було зруйноване і потребує ремонту та відновлення, ми попросили в уряду 179 млн грн. Це виключно комунальне майно так зване. Але загальна сума збитків по Закарпаттю, повязана і з дорогами державного значення, наприклад, і з управлінням водгоспу, налічує загалом 338 млн грн”, – уточнив Олексій Петров.

За його словами, першочергово частина виділених коштів, відповідно до розпорядження кабміну, спрямовується на допомогу постраждалим від негоди: “ті, у кого були зруйновані будинки, що були пошкоджені, потребують ремонту, а також ті, що відселяються або потребують відселення”. Кошти в розмірі 6 млн грн було перераховано сьогодні постраждалим людям у двох районах – Міжгірському та Рахівському.

Також із виділеної суми в 30 млн грн 3 млн грн виділено на відновлення доріг місцевого значення загального користування. Наразі, за словами О. Петрова, проїзд дорогами у Лопушному Міжгірського району та Ясінях, що на Рахівщині, тимчасово відновлено. Найближчим часом тут почнеться будівництво повноцінних доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *