Понад два десятка закарпатців прийшли на прийом громадян в Закарпатську ОДА

У вівторок, 13 січня, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс провів свій перший в Новому році прийом громадян.
З проблемними питаннями до посадовця звернулися 22 закарпатців – здебільшого пенсіонери та малозабезпечені мешканці обласного центру, Мукачева, а також Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Іршавського та Свалявського районів. Переважна кількість краян звернулися із проханням надати матеріальну допомогу на лікування, а також допомогти отримати путівку у санаторій.
Зокрема пенсіонер з Ужгорода, інвалід, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, попросив обласну владу посприяти у виділенні йому земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво. Чоловік упродовж 6 років звертається до міської ради Ужгорода зі своєю проблемою, яка й досі залишається невирішеною.
За підсумками розгляду заступник голови ОДА Михайло Рівіс запевнив, що усі проблемні питання, з якими сьогодні звернулися громадяни, будуть вирішені.  Відтак, він надав відповідні розпорядження та доручення структурним підрозділам облдержадміністрації.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *