Поліція виявила підпільний цех фальсифікованого алкоголю на території Мукачівського району

Поліція виявила підпільний цех фальсифікованого алкоголю на території Мукачівського району
Днями слідчі Головного управління поліції області спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань провели санкціонований судом обшук в Мукачівському районі. Під час слідчої дії виявлено підпільний це, де знаходилося 16 пластикових та металевих єдностей з речовиною коричневого кольору із різким запахом спирту загальною ємністю 5 900 літрів та 200 скляних пляшок по 0,5 літра з прозорою речовиною з різким запахом спирту без марок акцизного податку України.
Попередня сума вилученої «лівої» продукції становить близько 450 тисяч гривень. Речові докази досліджуватиме експерт.
За даним фактом в поліції проводять досудове розслідування за ч.2 ст.199 Кримінального кодексу України, тобто виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут марок акцизного податку в особливо великому розмірі. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.
На даний час вживаються заходи щодо встановлення можливих спільників, причетних до вказаного кримінального правопорушення. Слідство у справі триває.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.