Подробиці масштабної пожежі двох багатоповерхівок на Закарпатті (відео)

Подробиці масштабної пожежі двох багатоповерхівок на Закарпатті (відео)

Одна людина мешкає в одному з двох будинків, які горіли нині в селі Теребля на Тячівщині. Це повідомляє “Суспільного” кореспондентка Вероніка Мороз із місця події. Чоловік живе тут чотири роки. Він переселенець із Луганської області.

“Сталось так, що горіла трава і вітер дув дуже сильний, — розповів Сергій Давиденко. — Вогонь перекинувся на стінки на сайдинг (зовнішнє облицювання стін будинку, — ред.), звідти на чердак і звідти загорілось все інше: і горище, і комунікації. Я вийшов і попробував гасить траву, але моїх сил було недостатньо для цього, дуже сильний вітер був. Там фактично 5 хвилин і 2 будинки вже горіли”.

За словами голови Буштинської громади Руслана Янчія, комплекс “Солотвинський” не перебуває на їхньому балансі. Зараз триває процедура передачі у власність громади.

“Згоріли покрівлі повністю і частково там зруйновані квартири, вигоріли, — сказав він. — Рятувальники дадуть заключення, вони там оглядають зараз, з’ясовують причину займання. Бачать так, що це було необережне поводження з вогнем. Завтра проведемо своє обстеження, опечатаємо ті будинки й будемо завершувати процес прийому-передачі, а потім будемо приймати рішення щодо них”.

Два багатоквартирні будинки житлового комплексу в Тереблі на Тячівщині загорілися нині близько третьої дня. Речниця ДСНС Закарпаття Наталія Батир повідомила: погасили вогонь о п’ятій годині. Травмованих та загиблих внаслідок пожежі нема. Площа пожежі була 1200 квадратних метрів.

Що відомо

  • Житловий комплекс у Тереблі, де сталася пожежа, збудували близько 9-ти років тому для відселення жителів селища Солотвино. Тоді на території “Солотвинського солерудника” стався провал грунту, що загрожувало обвалом житлових будинків. Для жителів Солотвина збудували 8 багатоквартирних будинків та 17 індивідуальних. У комплексі зараз проживає кілька сімей.

/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.