Директор Мукачівського психоневрологічного інтернату повідомив про спробу викрадення пацієнтки (відео)

Директор Мукачівського психоневрологічного інтернату повідомив про спробу викрадення пацієнтки (відео)
 Директор Мукачівського психоневрологічного інтернату Тарас Іпполітов прокоментував події навколо його установи. Він стверджує, його підопічну, інваліда другого ступеня Едіту Балог викрали невідомі особи, які перед тим намагалися через забор проникнути на територію інтернату. Пізніше з’ясувалося, що це журналісти одного з київських телеканалів.
Директор Мукачівського психоневрологічного інтернату звернувся з приводу інциденту до поліції, але та “зашугана” активістами всіх мастей не дуже охоче хотіла реєструвати повідомлення про вчинення злочину. На даний момент до ЄРДР внесено лише заяву про незаконне проникнення на територію інтернату. Заклад змушений звертатися до суду через те, що поліція до цих пір не зареєструвала заяву про викрадення людини і в судовому порядку змусить правоохоронців зробити це.
У відповідь журналісти подали свою заяву про начебто побої та катування адміністацією Едіти Балог.
Поліція зареєструвала також це провадження, але в кометарі одному із закарпатських видань повідомила неправдиву інформацію про те, що розслідує лише останнє  провадження.
Едіта Балог прокоментувала ситуацію, що побоїв не було, також відсутність побоїв підтверджена оглядом за участі поліції.
Директор Департаменту соціального захисту Михайло Петрішка пояснив  чому Едіта Балог не може бути визнана дієздатною – суди відмовляються задовольняти вимоги дирекції Мукачівського психоневрологічного інтернату про визнання Едіти дієздатною.
Детальніше у відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.