План «Б» для московського православія в Закарпатті (відео)

План «Б» для московського православія в Закарпатті (відео)

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/399


❗️План «Б» для московського православія в Закарпатті.

❗️Перехід закарпатських парафій УПЦ московського патріархату до складу Сербської православної церкви, яка є у тісних взаєминах з російською православною церквою.

❗️Його озвучив настоятель Кафедрального собору УПЦ МП в Ужгороді Димитрій Сидор, якому інкримінують статтю 161 кримінального кодексу “Розпалювання релігійної ворожнечі”. У 2012 р. Ужгородський міськрайонний суд за ч. 1 ст. 110 ККУ («посягання на територіальну цілісність і недоторканість України») присудив йому три роки позбавлення волі (умовно, з відтермінуванням на два роки).

❗️Сидор заявив, що православні Закарпаття у 1945 році вийшли з Сербського патріархату і приєдналися до Російської православної церкви:

❗️«Нам цю добру справу роблять у вину. Ну якщо це велика біда –  ми вертаємося в Сербський патріархат і не хочечемо нічого мати спільного з гонителями церкви і розкольниками». ❗️Очевидно маючи на увазі органи влади України, які борються з філією фсб та Православну Церкву України, яка в очах російської агентури є розкольницькою.

❗️За 7 місяців до початку нападу росії на Україну я попереджав, що у агресивних планах путіна Закарпаття займає особливий статус (Опубліковано листа на основі якого Путін висловлює територіальні претензії на українське Закарпаття (документ).

❗️У своїй програмній статті «Про історичну єдність росіян та українців» путін чітко вказав на стратегічний напрямок для втілення в життя експансіоністських планів щодо нашого краю – русини і московське православіє.

❗️У своєму пропагандистському опусі Путін стверджує, що православні русини, які складали значну частину місцевих мешканців, висловилися за включення Підкарпатської Русі до складу РРФСР (Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки) чи безпосередньо до СРСР – на правах окремої Карпаторуської республіки.

 ❗️Тези були сформовані на основі просякнутого антиукраїнством та антиугорством листа духовенства Карпато-Русской Православной Церки датованого 18 листопада 1944 року (https://t.me/P_Fedaka/211). 

❗️Чотири представники Мукачівсько-Пряшівської православної єпархії, яка входила на той час до складу Сербської Православної церкви просили  Великого Вождя товариша Йосипа Сталіна, виражаючи волю всього русского православного народу, включити Закарпатську Україну (Карпатську Русь) в склад СРСР у формі: Карпаторусская Советская Республика.

❗️Попи, які були на той час ще в підпорядкуванні Сербського патріарха плазують перед катом Сталіним  доказуючи свою русскость: “Наш народ русский, русин – Руси-сын. Наши матери не рождали нерусских сыновей. Наша русскость не вчерашняя,- наша русскость не моложе Карпат…”.

❗️Ясно, що після таких вірнопіданських звернень у 1945 р.був проведений процес переведення православних Закарпаття з СПЦ до РПЦ.

❗️Зараз Сидор хоче зробити зворотний процес. Вийти на точку евакуації і заховатися у «братній» церкві.

❗️Він активно веде роботу в соціальних мережах, експлуатує образ переслідуваного за віру, нічого нового – старі заяложені кремлівські штампи.

❗️Забуває правда сказати, що на руках його нкведистсько-фсбешної структури лежить кров Блаженного єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Теодора Ромжі, вбитого московською агентурою у 1947 році та сотні тисяч невинно вбитих і мордованих в таборах греко-католиків Закарпаття та Західної України.

https://
https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *