Пішов з життя легендарний засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави

Пішов з життя легендарний засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави

8 серпня на 52-му році пішов з життя легендарний засновник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Хлевицький Віталій Борисович. Усім серцем вболіваючи за захист та процвітання нашої держави, він був одним з перших, хто передбачив важливість інформаційної безпеки України в сучасних складних умовах.
Хлевицький Віталій Борисович народився 24 червня 1968 року в Ужгороді Закарпатської області.
У 1990 році він закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони, за спеціальністю «радіоінженер». Після вишу Віталій Борисович до грудня 1992 року проходив службу в Збройних Силах СРСР та ЗС України. Потім, до квітня 2014 року, займав оперативні та керівні посади в Центральному апараті Служби безпеки України.
У 1998 році Віталій Борисович одержав другу вищу освіту з кваліфікацією «юрист – правознавець» на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету. Як кандидат юридичних наук брав безпосередню участь у підготовці низки законодавчих та інших нормативно-правових актів, відомчих наказів та інструкцій в сфері інформаційної безпеки. Є автором та співавтором понад тридцяти наукових праць і статей.
Діяльність Віталія Хлевицького була відзначена високими державними та відомчими нагородами.
В пам’яті всіх, хто знав Віталія Борисовича, він залишиться люблячим чоловіком, талановитим, рішучим, відкритим, розумним та чуйним колегою, керівником і товаришем. А започаткована ним справа й надалі залишатиметься однією із складових забезпечення безпеки України!
Висловлюємо глибокі співчуття рідним, друзям та колегам.

Служба безпеки України

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *