Перше вересня в ужгородських школах пройшло за участі військових (ФОТО)

Перше вересня в ужгородських школах пройшло за участі військових (ФОТО)

Першого вересня до ужгородських шкіл навідалися представники Ужгородського об’єднаного військового комісаріату.

В Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей “Лідер”мав нагоду виступити військком, підполковник Микола Журавльов, який привітав учнів та вчителів з їх святом та зазначив, що ми всі маємо завдячувати мирним небом воїнам, котрі боронять українську землю на сході нашої країни. Під час урочистої лінійки Микола Журавльов вручив нагороду Президента України медаль “Учасник АТО” військовослужбовцю ЗСУ Василю Якимчуку.

ліцей4

В Ужгородську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського завітав заступник Ужгородського військкома, майор Віктор Гресь. Шоста школа виховала для Вітчизни трьох воїнів, які загинули на Сході, захищаючи Україну від московської навали: майор Віталій Постолакі та військовослужбовці  Олександр Капуш і Сергій Мартин. Учасники лінійки хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які навчались у їхній школі.

гресь2

Хочеться зазначити, що керівники вказаних шкіл Ужгорода Мар’ян Комарницький та Богдан Кіштулинець на високому рівні організували патріотичне виховання у довірених їм навчальних закладах. В перший навчальний день більшість учнів шкіл прийшли у вишиванках та з національною символікою.

ліцейліцей2ліцей5ліцей6ліцей7ліцей8

ліцей3гресь

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *