До Тячівської поліції надійшло повідомлення із райлікарні про доставлення у відділення чоловіка з ножовим пораненням грудної клітки. Постраждалим виявився 37-річний мешканець села Добрянське. По обіді в гості до нього зайшов 35-річний знайомий, котрий вже перебував у стані алкогольного сп’яніння, та запропонував випити ще пляшку.
Спочатку застілля проходило мирно, однак згодом між чоловіками виник конфлікт, в ході якого господар садиби схопив ножа і вдарив ним гостю по шиї. Той, зумівши відібрати холодну зброю, встромив її в груди нападнику.
За фактом заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронці розпочали слідство, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
