«Перша Закарпатська Палинчарня» презентувала джин і бренді

«Перша Закарпатська Палинчарня» презентувала джин і бренді

Джин і бренді – це нові алкогольні напої, які почала виробляти «Перша Закарпатська Палинчарня».

Підприємство відвідав у рамках робочої поїздки, під час якої ознайомився із функціонуванням успішного бізнесу в регіоні.

Керівник заводу запропонував мені наклеїти на перші пляшки акцизні марки нового зразка із QR-кодом. Зчитавши їх за допомогою смартфону, можна дізнатися інформацію про продукт та виробника.

Директор товариства Віктор Феєр розказав, що у квітні 2018 року виробнича лабораторія підприємства успішно пройшла атестацію та отримала Свідоцтво про відповідність вимогам ДСТУ, а відтак ліцензію і розпочали офіційне виробництво напою, відомого як палинка.

На палинчарні виготовляють брендові міцні алкогольні напої із натуральних дистилятів. У виробництві використовують фрукти місцевого походження.

Велика вдячність тим підприємцям, які працюють у правовому полі. Бо це офіційно сплачені податки, захист працівників та споживачів продукції.

«Перша Закарпатська Палинчарня» виготовляє унікальний колоритний продукт. Це справжня візитівка Закарпаття. Такі місцеві продукти, як наша палинка, цукерки та інші, мають бути доступні: продаватися в супермаркетах, на заправках, в д’юті-фрі.

Ми готові сприяти виробникам унікального локального продукту.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *