Павло Федака підписав Меморандуми про співпрацю з представниками національних сил в Ужгородській міськраді (фото)

Павло Федака підписав Меморандуми про співпрацю з представниками національних сил в Ужгородській міськраді (фото)

Єдиний кандидат від національних сил до Ужгородської міськради Павло Федака підписав Меморандуми про співпрацю з майбутніми ідеологічними союзниками в міській раді.

Координую діяльність з представниками патріотичних сил.
Меморандум про протидію підкупу та фальсифікаціям на місцевих виборах підписав з членом Проводу ЗКО НРУ, кандидатом у депутати до Ужгородської міської ради від Народного Руху України Бедь Віктором Вікторовичем.
Під час підписання Меморандуму також були присутні Михайло Басараб, голова Закарпатської організації Української Гельсинської спілки та Едуард Довбиш, голова Ужгородської міської організації Народного Руху України.
Також домовились про співпрацю, взаємопідтримку та спільну роботу національних сил у складі новообраної Ужгородської міської ради, яка у першу чергу буде спрямована на покращення життя мешканців міста, – зазначає Павло Федака на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
У ході консультацій з представниками національних сил підписав Меморандум про співпрацю та взаємопідтримку з головою Закарпатської організації ВО «Свобода» Ігором Ващенко. Також домовились про спільну роботу національних сил у складі новообраної Ужгородської міської ради, яка у першу чергу буде спрямована на покращення життя мешканців міста та реалізацію програми Українська перспектива Ужгорода.
Івано-Франківськ, Тернопіль та Хмельницький за останні п’ять років довели ефективність і компетентність націоналістів управлінців і досвід цих міст має буди реалізований в Ужгороді, – повідомляє Павло Федака.

Раніше Павло Федака звернувся до виборців політичних партій, які балотуються до Ужгородської міськради та не висунули своїх кандидатів на посаду міського голови Ужгорода.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *