Патрульні опублікували відео розкриття вбивства в Ужгороді

Патрульні опублікували відео розкриття вбивства в Ужгороді

Вчора було повідомлено про вбивство, яке сталося на вулиці Підгірній, в Ужгороді. Тоді, поліцейські отримали повідомлення про те, що на балконі одного з будинків сталася сварка. Однак, прибувши на місце події, інспектори виявили тіло жінки з численними пораненнями, схожими на ножові.

Завдяки злагодженим діям патрульних 4-ої роти, інспекторів роти тактико-оперативного реагування (ТОР) та поліцейських Ужгородського ВП ГУНП, особу, імовірно причетну до вбивства, вдалося виявити та затримати, інформує УПП в Закарпатській області.

Пропонуємо вам побачити як це було:

Відео з розкриття вбивства по гарячих слідах

Відео з розкриття вбивства по гарячих слідах ❗️ Вчора ми вже розповідали вам про вбивство, яке сталося на вулиці Підгірній, в Ужгороді. Тоді, поліцейські отримали повідомлення про те, що на балконі одного з будинків сталася сварка. Однак, прибувши на місце події, інспектори виявили тіло жінки з численними пораненнями, схожими на ножові. Завдяки злагодженим діям патрульних 4-ої роти, інспекторів роти тактико-оперативного реагування (ТОР) та поліцейських Ужгородського ВП ГУНП, особу, імовірно причетну до вбивства, вдалося виявити та затримати. Пропонуємо вам побачити як це було👇#ZakPatrolPolice #патрульнаполіція #новини #ужгород

Опубликовано Патрульна поліція Закарпатської області Понедельник, 6 мая 2019 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *