Озвучено один з мотивів підпалу автівки депутата Закарпатської облради

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/390

❗️В Мукачеві є дві «організації» які можуть здійснити підпал автомобіля – команда Л. та команда Б.

❗️Спалено автівку депутату Закарпатської облради від «Батьківщини» Георгію Горвату, який є членом команди Ланя.

❗️Які мотиви?

❗️На протязі довгого часу депутати Мукачівської міськради від ВО Батьківщина йшли у фарватері команди Балоги. Але тема найвищих в Україні  тарифів на воду, запроваджених виконкомом Мукачівської міськради набула величезного резонансу в місті над Латорицею, боляче б’ючи по рейтингу міського голови Андрія Балоги та партії Батьківщина.

❗️На останній сесії Мукачівської міськради депутати від Батьківщини Олександр Переста та Олександр Лізанець проголосували за скасування грабіжницького тарифу разом з депутатами фракцій Слуга Народу, Рідне Закарпаття, За майбутнє, КМКС та Європейська Солідарність, які координуються Закарпатською ОВА.

❗️Чи голосували представники Юлії Тимошенко за покликом серця, чи за вказівкою Михайла Ланя не знаю.

❗️Але канал з орбіти Ужгородського міського голови Богдана Андріїва «Балоган» на протязі тривалого часу нав’язує інформацію про таємну співпрацю між начальком Закарпатської ОВА Віктором Микитою та головою Мукачівської районної ради Михайлом Ланьо задля переформатування коаліції в Закарпатській обласній раді. 

❗️Мукачево може стати пробним каменем у цій комбінації.

❗️Тоді виникає запитання: чому машину спалили Горвату, а не Пересті? Відповідь – задля суспільного резонансу. Георгій Горват – депутат Закарпатської обласної ради, член команди Ланя.

❗️Розумію, що у моїй версії багато слабких місць.

❗️Але, пригадайте. Угорського Турула на Мукачівському замку врубали одразу після того, як депутати від угорської партії КМКС в Мукачівській міській раді вийшли з під багатолітнього контролю команди Балог.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *