На Ужгородщині проведуть в останню путь солдата Петра Мунчака

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ОНОКІВСЬКОЇ ОТГ, С. НЕВИЦЬКЕ
ТА УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ!
НАДАЄМО ДОСТОВІРНУ ТА ОФІЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ
ПРО ПОХОВАННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ,
ЯКА ПОГОДЖЕНА З ЙОГО РОДИНОЮ, В ОСОБІ
МАМИ ЗАГИБЛОГО РЕЙЛОВОЇ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ!
З тяжким сумом та великою скорботою Богом дана нам Срібна Земля, черговий раз приймає сумні звістки про загибель синів і дочок Неньки України. Сумна звістка прийшла знову в мальовниче село Невицьке, Оноківської ОТГ, що на Ужгородщині, про загибель – солдата МУНЧАКА Петра Івановича.
Солдат МУНЧАК Петро Іванович народився 8 липня 1995 року в с. Невицьке, Ужгородського району. У 2010 році закінчив Кам’яницьку загальноосвітню школу. З 2010 по 2013 рік, навчався в Велико-Березнянському професійно-технічному училищі, де здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів. Довгий час працював на фірмі по виготовленню дверей, де рахувався як хороший спеціаліст. Також певний час працював на пилорамі в с. Невицьке. З початком війни 24 лютого 2022 року прийняв рішення йти захищати свою Батьківщину від російських загарбників. 24 березня 2023 року в районі виконання бойових розпоряджень на території Сумської області, обірвалася життя солдата МУНЧАКА Петра Івановича, в якого вдома залишились любляча мама, брат, сестра та вірні друзі.
В четвер, 13 квітня 2023 року о 09.30 год., з обласного моргу м. Ужгорода, (за маршрутом Обласний морг (09.30) – Петефі – Мукачівська – Анкудінова – Шумна – Другетів – Доманинці – Оноківці – БЛОКПОСТ – Невицьке – Траса Н13 – вул. Садова, 59, будинок де проживав Петро), проїде траурний кортеж солдатом МУНЧАК Петром Івановичем, для прощання з родиною, односельчанами та друзями (орієнтовний час прибуття о 11.00 год.) Просимо всіх в цей час вийти на узбіччя дороги зазначеного маршруту та віддати останню шану бійцю, зустрівши його «живим коридором» з квітами, запаленими свічками, прапорами.
О 11.00 год. в будинку де проживав Петро, розпочнеться прощання. О 12.00 пройде панахида за участю священнослужителів, після чого траурна процесія вирушить до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де розпочнеться чин похорону та церемонія проведення військового поховального ритуалу і вшанування загиблого Героя України солдата МУНЧАКА Петра Івановича, після чого об 13.00 траурний кортеж вирушить до місця поховання Героя – Алея Слави на сільському кладовищі.
🙏Передчасна смерть забрала життя відважного воїна, вірного друга і побратима, брата, сина… Вічна слава і пам’ять! Він був справжній воїн, українець всією своєю душею і своїми діями… Ми всі у неоплатному боргу перед нашими Героями, що відійшли у вічність, захищаючи наше мирне життя, наше майбутнє, нашу Незалежність, хто віддав життя за те, щоб ми жили у вільній і незалежній країні в спокої та мирі… Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили таких мужніх і сміливих патріотів.🇺🇦
💙💛Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна йому пам’ять, Царство Небесне, Слава Герою України!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *