Олена Канюка очолила Закарпатську обласну універсальну наукову бібліотеку

бібліотека26 березня відбулася зустріч трудового колективу Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Ф. Потушняка з членами профільної депутатської комісії облради, представниками творчих спілок, громадськості краю.

 

Голова обласної ради Іван Балога  запропонував присутнім механізм реалізації рішення облради, що передбачає призначення та звільнення керівників обласних підприємств, закладів та установ на пленарному засіданні сесії.  Цей механізм передбачає висунення трудовим колективом  кандидатур, їх обговорення та погодження профільної комісії облради,  відповідного управління чи департаменту ОДА, громадськості.  На кожному етапі процес має бути прозорим і відкритим.

Працівники бібліотеки схвально сприйняли пропозиції крайових депутатів.

Першою виступила директор Людмила Григаш, яка подякувала колективу за сумлінну, високопрофесійну, самовіддану  роботу та заодно запропонувала кандидатуру на посаду нового керівника – Олену Канюка. За її словами, Олена Анатоліївна працює в колективі давно та показала себе здатною бути найкращою у цій сфері. Вона – людяна, працьовита і високо відповідальна.

Затим слово взяли присутні голова обласної організації Спілки письменників України Василь Густі, голова депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, нацменшин та інформаційної політики Микола Вегеш, начальник управління культури ОДА Юрій Глеба, найстаріший читач  Микола Дубанич, працівники бібліотеки, представники громадськості.

Вони відзначали успіхи колективу, його вклад у розвиток літературного, мистецького та культурного життя краю, а також високий професійний рівень Олени Канюка і інші її людські чесноти.

Вибори відбулися прямим голосування. За його результатами колектив одностайно підтримав кандидатуру Олени Канюка. Остаточне рішення за сесієї обласної ради, йдеться у повідомлення прес-служби Закарпатської облради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Олена Канюка очолила Закарпатську обласну універсальну наукову бібліотеку”

  1. Дуже правильно обирати керівника самому колективу.Дуже прикро, що в Рахівському районі бібліотеки по селам вбільшості бездіють. Тут і години не відробляють, бо надоїдає сидіти без відвідувачів, а ще і по двох тримають. Особливо це стосується Богданської долини.

  2. Ага, так і є. А прізвище “Канюка” вам нічого не говорить?
    Так було і буде- в начальники тільки родичі начальників. Який там колектив, не смішіть ми капці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *