Олексій Петров відстоюватиме перед Кабміном 6 районів Закарпатської області (відео)

Один спікер – три питання. В прес-центрі Закарпатської ОДА очільник краю Олексій Петров розповів про актуальне – а саме: про ситуацію з коронавірусом та причини не переходу на ІІІ рівень послаблення карантину, про районування Закарпаття згідно децентралізаційної реформи та позицію, яку відстоюватиме перед урядом та про нові перспективи міжнародного аеропорту «Ужгород».

Статистика захворюваності на коронавірус у краї невтішна, що не дозволяє перейти на ІІІ рівень послаблення карантину – Почав брифінг голова Закарпатської ОДА з наболілого. Так, станом на сьогодні 1471 інфікованих у області, приріст за останню добу 23 випадки, один з них у дитини. Маємо два спалахи – на Свалявщині та Великоберезнянщині. У цих районах призупини діяльність ДНЗ та скасували курсування міжміського громадського транспорту.

Говорили і про формування районів у Закарпатті. Зокрема, про Ужгородський, Мукачівський, Хустський, Берегівський, Тячівський, Рахівський райони. Олексій Петров зауважив, районування – питання держави, а не районів та обласних адміністрацій. І єдиним критерієм для прийняття рішення є остаточна позиція уряду. На завтра заплановане засідання Кабміну, де очільник Закарпатської ОДА відстоюватиме позицію краян. Міжнародний аеропорт «Ужгород» отримав черговий шанс на відновлення рейсів. Уряд затвердив проєкт угоди зі Словаччиною щодо використання їх повітряного простору. Для розширення географії польотів до міжнародного рівня необхідно побудувати сучасний аеровокзал, вантажний термінал, а також подбати про відповідну інфраструктуру. Наразі обговорюється сума у 350 мільйонів гривень.

Телекомпанія М-студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *