Оголошено про ціну для закарпатців на газ у грудні

Оголошено про ціну для закарпатців на газ у грудні

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» пропонує побутовим споживачам на грудень ще кращу ціну на газ – 7,699 грн за кубометр

Шановні споживачі, нагадуємо вам, що ТОВ «Закарпаттяенергозбут» теж отримало ліцензію на постачання природного газу, і пропонує його споживачам за конкурентними цінами!

Так, у грудні споживачі, які укладуть угоду з товариством на постачання блакитного палива, зможуть купувати його за ціною 7,699 грн/м3 з ПДВ (без врахування вартості доставки). 

Крім того, у нас діють чудові акційні пропозиції: приводьте друзів, знайомих, сусідів, підключайте до газопостачання літніх людей – і отримаєте знижки! Усі акційні пропозиції по газу – на сайті https://zakarpatzbut.energy/ за посиланням: https://zakarpatzbut.energy/postachannia-prirodnogo-gazu/aktsiini-propozitsiyi .

 

Також нагадуємо, що непобутові споживачі, які приєднуються до наших умов газопостачання, теж можуть отримати цікаві цінові пропозиції! Зокрема,  ТОВ «Закарпаттяенергозбут» пропонує оплачувати газ наперед, і тоді вдасться суттєво зекономити кошти! 

 

 Для непобутових споживачів з обсягом споживання ≤ 12000 м3/рік

Ціни з 1 листопада 2020 року (без урахування вартості доставки)

Умови застосування ціни ціна без ПДВ      ПДВ   ціна з ПДВ*
за умови попередньої оплати 6,532 1,306                7,838
оплата авансовими платежами щодекадно 6,599 1,319 7,918
оплата по факту споживання 6,659 1,331 7,990

 

Шановні побутові і непобутові споживачі! Менеджери ТОВ «Закарпаттяенергозбут» постійно опрацьовують ринок постачання комунальних послуг з тим, щоб запропонувати вам вигідні ціни чи зручні послуги. 

 

Слідкуйте за нашими повідомленнями на нашому сайті https://zakarpatzbut.energy/, а також на нашій офіційній сторінці в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/zakenergozbut – тут ми оперативно інформуємо вас про всі новини товариства.   

У разі виникнення запитань ви завжди можете звернутися до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за номером 0-800-50-59-60 у робочий час, і отримати всі необхідні консультації з приводу постачання природного газу.

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» розраховує на співпрацю!

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *