Новопризначений начальник міліції Закарпаття (ФОТО)

турдайЗакарпатський «Правий сектор», як і анонсувалося, сьогодні, 6 березня, зібрався біля будівлі обласного УМВС для того, щоб зустрітися з новопризначеним начальником закарпатської міліції Василем Турдаєм.

Як передає кореспондент , «Правий сектор» оточив головного міліціонера Закарпаття та вимагав, щоби той негайно йшов на площу Народну. Василь Турдай погодився піти.

Мітингувальники засипали начальника УМВС України в Закарпатській області питаннями про справу Павла Нагірного, на що той відповів, що вже казав що розслідування досі триває, втікача шукають і відповідальність  він із себе за розкриття справи не знімає.

Щодо запитань про призначення Турдая на посаду, міліціонер зазначив, що він ніяких грошей за це не платив.

«Правий сектор» поводиться із Василем Турдаєм досить грубо, активісти налаштовані агресивно. Активісти викликали новопризначеного начальника на пл. Народну, висловили йому свою недовіру та змусили підписати рапорт на звільнення. Під тиском громади він написав заяву на звільнення. Люди пішли її реєструвати у міліції. Опісля заяву понесуть до голови ОДА Валерія Лунченка, щоб він послав її урядовими каналами до Києва.

khustnews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *