Letyshops [lifetime]

Нардеп Горват зупинив незаконне будівництво на площі Поштовій у історичному центрі Ужгорода (відео)

Нардеп Горват зупинив незаконне будівництво на площі Поштовій у історичному центрі Ужгорода (відео)

Сьогодні народним депутатом України Робертом Горватом було викликано поліцію на місце будівництва в історичному центрі Ужгорода, на якому 1 липня під час проведення будівельних робіт на площі Поштовій  було виявлено вхід до старих підвалів, котрі пролягають під центральною частиною міста. Забудовники, які є наближеними особами до Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, спочатку були зупинили будівництво, а потім знову відновили роботи. На даний момент виявлено, ще одну старовинну кладку.

Народний депутат отримав від Міністра культури України лист з повідомленням про те, що міністерство не давало дозвіл на проведення будівельних робіт на площі Поштовій в Ужгороді. Тому небайдужими громадянами спільно з нардепом було проведено огляд території будівництва, виявлено техніку, яка проводить земляні роботи, чемно пояснено робітникам, що вони здійснюють незаконні роботи. Оперативно-слідча група міськвідділу поліції зафіксувала цей факт, роботи були зупинені.

Ужгородский міський голова Богдан Андріїв, який прийшов подивитися на будівництво у супроводі начальника Департаменту міського господарства Володимира Бабідорича, в останній момент передумав це робити і чкурнув подалі від гріха.

В Ужгороді все має бути в межах чинного законодавста і міський голова також має його дотримуватися.

//

sweet.tv
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *