Мер Ужгорода Андріїв “скасував” перемогу лікаря на посаду директора пологового будинку, останньому ще й спалили авто /документ/

Мер Ужгорода Андріїв “скасував” перемогу лікаря на посаду директора пологового будинку, останньому ще й спалили авто /документ/

Після вчорашнього опублікування відео-скарги колективу Ужгородського пологового будинку на корупційні дії «братів Андріївих», пов’язане із затягуванням підписання керівництвом міста договору із новообраним керівником Вікторією Пантьо, з’явились нові «корупційні рішення Андріївих».

30 липня на сайті Ужгородської міської ради терміново з’явились розпорядження міського голови Б.Андріїва і проект рішення міськради «Про проведення повторного конкурсу».


Як повідомлялось раніше, у червні місяці Богдан Андріїв намагався призначити керівником пологового будинку лікаря з корупційним минулим – міського депутата Юрія Ломагу. В кулуарах навіть був озвучений розмір вже «занесеного хабара» – 100 000 у.о. Однак під тиском громадськості конкурсна комісія міськради все ж обрала більшістю голосів керівником пологового Вікторію Пантьо.
З того дня пройшло більше місяця, а договору з жінкою підписувати схоже не збираються. Колектив пологового будинку впевнений: виною – корупція в органах місцевого самоврядування. Відповідний допис з відеозверненням трудового колективу до Володимира Зеленського і голови Офісу Президента Андрія Богдана розмістила на своїй сторінці Вікторія Пантьо.

Однак, схоже мер Ужгорода Б.Андріїв вирішив продовжити «кулуарні домовленості» на користь програвшого кандидата Ю.Ломаги і вирішив незаконно провести повторний конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради.
Формальним підставами розпорядження міського голови і відповідного проекту рішення міськради про повторний конкурс є «доповідні записки членів конкурсної комісії про невідповідність кваліфікаційним вимогам обраної Пантьо В.А. (відсутність стажу на керівних посадах)». А по факту, це «доповідні записки» підлеглих посадовців Б.Андріїва.

На лице всі ознаки політичної корупції «братів Андріївих», про яку власне публічно і заявив трудовий колектив пологового будинку обласного центру.

Громадський правник Віталій Грегор

Мера Ужгорода Богдана Андріїва та його брата, депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва назвали замовниками підпалу автівки претендента на посаду директора Ужгородського пологового будинку Вікторії Пантьо.
Про це йдеться у колективній заяві працівників медичного закладу : “після двох попереджувальних підпалів авто претенденту на посаду директора пологового будинку Вікторії Пантьо, взявши гроші від іншого претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, брати Андріїви вирішили перетворити конкурс на аукціон”.

Нижче публікуємо відео підпалу автомобіля родини Вікторії Пантьо в дворі її будинку у травні 2019 року, в той час коли вона була одним із майбутніх претендентів на посаду директора пологового будинку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *