Найвища людина Закарпаття живе у Великому Бичкові

Найвища людина Закарпаття живе у Великому Бичкові
Найвища людина краю проживає на Рахівщині

Проїжджаючи гірське селище Великий Бичків Рахівського району, випадково побачила Василя Кравчука, котрий гуляв у зимовому парку, розташованому обабіч траси. Не помітити чоловіка було неможливо, адже його зріст сягає понад два метри. Про те, що пан Василь неохоче зустрічається із журналістами, я знала із розповідей колег. Та мені пощастило – чоловік був у доброму дусі й погодився трохи поспілкуватися…

Василь Кравчук зізнається, що не любить розповідати про своє життя та бути у велелюдних місцях, адже зайва увага і популярність йому не потрібні. Щоправда, одного разу брав участь у фестивалі «Гуцульська бринза».

«Фото зі мною тоді користувалося неабияким попитом, та й зараз є чимало охочих сфотографуватися із найвищою людиною краю», — каже закарпатський Гулівер.

Велетень має 2 метри 13 сантиметрів зросту. Його незвичайні дані почали помічати ще в дитинстві, адже хлопчина завжди був найвищим у класі. У 20 років, приймаючи спеціальні препарати, перестав рости. Цього ж літа Василеві вже виповниться 39. А велетенський зріст, запевняє, приносить йому більше клопотів, ніж користі.

«Знаєте, хоча я й отримую державну допомогу, доводиться підробляти, бо тих мізерних коштів не вистачає на прожиття. Тут нерідко користуюся перевагою в зрості: оскільки працюю на будівництві, то можу білити стелю, не стаючи на драбину. Це економить час, а відповідно, й гроші, — каже пан Василь. – От тільки важко знаходити одяг та взуття за розміром. У великих містах є спеціальні мережі магазинів, де продається таке вбрання, а у нас подібних немає».

Василь Кравчук каже, що, окрім української, володіє угорською та німецькою мовами. Його захоплення – інтелектуальні ігри. Минулого року, розгадуючи кросворди, навіть став переможцем одного з конкурсів. Колись надсилав свої запитання й у програму «Що? Де? Коли?». Вдалося виграти незначну суму грошей, проте ще більше його потішив сам факт перемоги в популярній грі. Зараз захопився «Лото забавою», де сподівається колись виграти мільйон. А ще у вільний час ходить на риболовлю та полювання.

Чоловік зізнається, що звик до спокійного життя, бо найважливішим для нього є родинний затишок. Зараз він проживає з матір’ю, але мріє про власну сім’ю: дружину і дітей.

«Мої бажання найближчим часом можуть здійснитися. Адже маю наречену, — розповідає Василь Кравчук. – Дівчину звати Аліна. Родом вона з Великого Бичкова, та вже давно проживає в Бердянську. Єдине, вона не хоче повертатися у селище, а я не зможу його залишити, оскільки не уявляю свого життя в іншому місці».

Нині найвища людина Закарпаття часто гуляє вулицями наодинці зі своїми думками, проте сподівається, що так триватиме вже недовго…

Яна МИЙСАРОШ.
Фото автора.

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.