Іван Різак просить Януковича про допомогу

Екс-“губернатор” Закарпаття Іван Різак звернувся з листом до Президента України Віктора Януковича.

Різак подякував Януковичу за підтримку під час "помаранчевих репресій" і попросив про працевлаштування

“Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Перш за все дозвольте засвідчити Вам свою повагу та подякувати за людяність та підтримку мене і моєї сім`ї під час помаранчевих репресій.

Недавно в мою сім`ю прийшло велике горе – нелюди забрали життя мого єдиного сина й cпробували спаплюжити пам`ять молодої людини заздалегідь розписаними легендами про самогубство. Дякуючи, насамперед, Генеральному прокурору України Віктору Павловичу Пшонці та керівникам МВС та СБУ Віталію Захарченку та Олександру Якименку вірю, що вбивці і замовники сядуть на лаву підсудних, незалежно від того, яке псевдомісце в суспільній єрархії вони займають.

Дуже прошу Вас підтримати моє клопотання до керівників правоохоронних органів нашої країни, щоб розслідування справи про вбивство мого сина Олексія Різака проводилося силами СБУ, Головного слідчого управління МВС України та Генеральної прокуратури України”, – пише І.Різак.

“При можливості прошу розглянути також питання мого працевлаштування там, де будете ввважати за необхідне. Своїми силами знайти роботу з незрозумілих причин не вдається.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Вже багато років після помаранчевого перевороту пробував налагодити життя своєї сім`ї, а зараз забрали ще й життя у мого єдиного сина.

Прошу Вас допомогти і надіюся, як завжди, на Вашу підтримку!
З повагою,

колишній губернатор Закарпаття,

народний депутат України

четвертого скликання,

державний службовець першого рангу,

кандидат фізико-математичнихнаук Іван Різак

 

м.Ужгород

27 січня 2012року”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *