Начальник закарпатської міліції зустрівся з громадськістю (ФОТО)

шараничСьогодні відбулася зустріч активістів правозахисної громадської організації «Самодопомога Закарпаття» із в.о. начальника УМВС України у Закарпатській області Сергієм Шараничем.

 Активісти просили керівника обласної міліції взяти на контроль справу про резонансне ДТП на Перечинщині, що сталося у лютому цього року. Тоді внаслідок аварії у селі Дубриничі загинув 30-річний Сергій Харлинський. Однак справу було закрито. Зараз, за рішенням суду, її скеровано на дорозслідування.

 У відповідь на звернення представників «Самодопомоги», Сергій Шаранич розповів активістам уже наявну інформацію по цьому ДТП та пообіцяв взяти справу на особистий контроль.

 – Попередньо переглянувши справу, у мене самого виникло кілька запитань по цьому ДТП, – каже начальник УМВС. – Тому я прийняв рішення особисто вивчити деталі справи, заслухати з цього приводу слідчого. Про результати я вам обов’язково повідомлю.

 Представники «Самодопомоги» висловили бажання взяти участь у роботі оновленої Громадської ради при Закарпатському УМВС. Сергій Шаранич запросив присутніх, а також усіх активістів та громадських діячів, відвідати перше засідання Ради, яке має відбутися у приміщенні УМВС одразу після Великодніх свят 23 квітня о 17.00.

 – Ми готові до співпраці та конструктивної роботи заради миру і спокою на Закарпатті, – резюмував зустріч керівник міліції.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *