Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита може піти на підвищення

Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита може піти на підвищення

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/358

❗️Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита є одним з вірогідних претендентів на посаду заступника Керівника Офісу Президента України.

❗️Західні партнери нашої держави ще з літа 2022 року вимагають змінити Олега Татарова, заступника Керівника Офісу Президента України, який курує правоохоронну та судову систему України.

❗️Як відомо, Президент України Володимир Зеленський, не сприймає мови ультиматумів і самостійно приймає кадрові рішення.

❗️На даний момент у очільника держави є своє бачення подальшої долі керівного складу органу, що забезпечує  конституційні повноваження Президента України.

❗️За більше ніж рік перебування на посаді голови Закарпатської ОДА – ОВА, полковник СБУ Віктор Микита набрався достатнього досвіду управління органами державної влади і відповідає всім критеріям щоб очолити високу посаду.

❗️Чи переїде разом з ним до столиці, у випадку призначення Віктора Федоровича на нове місце роботи, його Санчо Панса (Ігор Шинкарюк) наразі невідомо, як і прізвище можливого претендента на посаду начальника Закарпатської ОВА.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *