Едгар Токар є можливим претендентом на посаду начальника Закарпатської ОВА

Едгар Токар є можливим претендентом на посаду начальника Закарпатської ОВА

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/359

❗️Едгар Токар, начальник Мукачівської районної військової адміністрації  є можливим претендентом на посаду начальника Закарпатської ОВА, у випадку переходу нинішнього очільника області Віктора Микити на вищу посаду в Офісі Президента (https://t.me/P_Fedaka/358).

❗️Едгар Токар наділений такими рисами, як стійкість, дисциплінованість та, що головне, вміє чітко виконувати будь які розпорядження вищестоячого начальства, не задаючи зайвих запитань.

❗️Якщо він отримає завдання розігнати Мукачівську міську раду, яка підвищує тарифи на комунальні послуги, всупереч чинному законодавству, можете бути впевнені, Едгар це зробить швидко і якісно.

❗️Едгар Токар став відомий широкому загалу під час виборів до Верховної Ради у 2019 році, коли змагався на одному окрузі з «динозавром» української політики Віктором Балогою.

❗️Тоді формально переміг Віктор Балога з різницею у 700 голосів, але Едгар Токар виявив численні фальсифікації на виборчих дільницях і намагався добитися скасування перемоги опонента.

❗️Не дивлячись на те, що правоохоронні органи довели вину членів окремих виборчих комісій, які фальстфікували вибори і ті визнали свою вину, нардепом все ж таки залишився Віктор Балога.

Начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита може піти на підвищення

https://

2 Comments

  1. Едгар Токар,не тільки виконує вказівки,як тут написано.Він,постійно готує в направляє силам ЗСУ,автомашини ,комплекси саун в пральні,вже навіть не кажу про якісь там щоденні відправки продуктів харчування,битові товари,товари гігієни.Він в повному розумінні цього слова молодець в заслуговує цю посаду як ніхто інший,він буде для області,хорошим господарником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *