Начальник Закарпатської ОВА провів “розбір зальотів” Закарпаттяобленерго (відео)

❗️Завжди стриманий і коректний начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита сьогодні просто «кипів». 

❗️На нараду в «Закарпаттяобленерго»  очільник області приїхав “заряджений” коментарями простих закарпатців, які питають чому у них немає світла по 18 годин. В той же час є вулиці які взагалі не виключаються.

❗️Заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк зазначив, що для того щоб знайти графіки відключення електроенергії на сайті компанії треба мати дві вищі освіти, мати смартфон і розбиратися у софті управління…

❗️”До тепер був хаос з порядком відключення споживачів, завдання «Закарпаттяобленерго» його ліквідувати»,  – каже Віктор Микита:

“Щойно завершив нараду з представниками ⚡️ПрАТ «Закарпаттяобленерго».
До наради долучилися голови РВА, територіальних громад, представники Нацполу, Служби безпеки та інші.
☝🏻Є питання щодо роботи обленерго: незрозумілі графіки вимкнень, відсутність роботи з відключення абонентів у ручному режимі, через що одних людей вимикають системно, а інших взагалі не вимикають, немає ініціативи та реальних пропозицій щодо виходу з кризових ситуацій тощо.
З графіком, який сформувало ПрАТ «Закарпаттяобленерго», на сайті компанії надзвичайно складно розібратися навіть досвідченому користувачеві інтернетом. Що вже казати про людей, які не мають смартфона чи комп’ютера. Не зрозуміло, для кого і для чого це робиться. Цю роботу треба оперативно оптимізувати.
Разом з головами ТГ вирішили організувати взаємодію шляхом чіткої фіксації погодинного відключення самими громадами і повідомлення про перевищення часу обмежень, встановлених графіком. Очільники РВА будуть контролювати цей процес і надаватимуть аналітику на регіональний рівень.
Усі люди готові до відключень, економії тощо. Але кожен має право знати, коли буде включення, щоб розпланувати своє життя та життя своєї родини.
Щодо бізнесу – усім потрібно оперативно закупити генератори. Всі повинні бути в рівних умовах і готуватися до важких часів. Палива в області буде достатньо. Це питання на контролі.
Стосовно святкової ілюмінації – всі громади підтримали заборону і самостійно обмежують її використання.
Голови ТГ висловили позицію, що потрібно активізувати роботу з пошуку інвесторів для створення станцій генерації альтернативних джерел енергії. Зараз це єдиний ефективний шлях забезпечити громади електрикою попри ракетні атаки росії.
Відсьогодні роботу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» починаємо координувати у посиленому режимі та допомагати колегам ефективніше виконувати свої обов’язки.
Потрібно трохи часу, щоб врегулювати всі питання, тому прошу краян з розумінням поставитися до цього.
Не забуваємо, що це росія винна у тому, що немає світла, а не українські енергетичні компанії. І соціальна напруга та внутрішня дестабілізація в країні, спричинена енергетичною кризою, – це сценарій саме росії, на який вона розраховує.
Будьмо розумні та прагматичні. Не дамо шансів ворогу!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *