Бійці закарпатського батальйону “Сонечко” – на шпальтах британського “The Times”

“Ми знаємо зрадників, які допомагають Росії. Ми маємо “особливий подарунок” для всіх них, заявляє партизанський лідер” – так називається стаття Максима Такера у британській газеті “The Times”, яка вийшла в кінці серпня 2022 року, коли Херсон ще був окупований рашистами.

“Один за одним чоловіки в цивільному одязі вийшли зі своїх будинків на ніч,  порушуючи російську комендантську годину.  Ухиляючись від патрулів, рухаючись швидко, але тихо вони зібралися на місці тайника зі зброєю яку заховали два роки перед тим.

Війська Путіна борються з невидимою армією в кожному селі, яке вони окупували. Представник військової розвідки на милицях  “Грот” є одним з багатьох партизан, які борються за лінією фронту” – , пише Максим Такер.

https://www.thetimes.co.uk/article/we-know-the-traitors-who-help-russia-we-have-a-special-gift-for-them-all-says-partisan-leader-hd7tzhp7w

Командир ДРБ “Сонечко” Друг Комендан (Руслан Каганець) привідкрив завісу таємності лише в 4 грудня, повідомивши, що кореспондент британського видання мав розмову з бійцями Добровольчого батальйону “Сонечко”:

“Інтервю брали в хлопців ДРБ “Сонечко”, які працювали по “Херсонському напрямку”. Адже саме там створювались некомфортні умови колоборантам, і проводилась робота сприяння наступу ЗС України.
Памятайте – кожна силова структура працює на перемогу України. 💪🇺🇦
Деякі спецпризначенці мовчки кладуть бомби під машини колоборантів, і їх призвіща ніколи не будуть відомими. Проте такі інтервю, іноді, трохи привідкривають завісу роботи “людей Буданова”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *