Letyshops

На Закарпаття з офіційним візитом прибув прем’єр-міністр Угорщини

ОрбанСьогодні, 26 вересня, в Закарпатті з офіційним візитом прибув Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. На кордоні, в залі пункту пропуску «Лужанка» відбулася зустріч з керівництвом області.

Новий губернатор Закарпаття Василь Губаль зазначив, що візит Прем’єр-міністра Угорщини в черговий раз підтверджує підтримку України і добросусідські наміри Угорщини. Це особливо важливо зараз, коли наша країна переживає важкі часи своєї новітньої історії. Як позитив відзначив той факт, що зараз у владі на Закарпатті працює єдина команда, яка має спільні погляди на розвиток краю.

Віктор Орбан заявив, що Угорщина виступає за те, щоб ситуація і Україні була стабільною. «Нам потрібен сильний сусід. Ми прагнемо, щоб у вашій країні був мир і спокій. Ми хочемо відвертого діалогу і готові до подальшої співпраці та підтримки. Наші двері завжди для вас відкриті, ми будемо допомагати у вирішенні проблем, які ви озвучите », – звернувся Прем’єр-міністр Угорщини до керівництва області.

Василь Губаль зазначив, що влада високо цінує взаєморозуміння і готовність до співпраці Угорщини в сфері розвитку прикордонної інфраструктури.

«Обласна влада підтримує реконструкцію, розвиток діючих і відкриття нових пунктів переходу на українсько-угорському кордоні. За рахунок фондів ЄС в рамках програми прикордонного співробітництва Європейський інструмент сусідства та партнерства передбачено реконструкцію трьох пунктів пропуску. Важливо і те, що планується будівництво об’їзної автомобільної дороги навколо міста Берегово. Це дозволить з’єднати основні транспортні магістралі області, збільшити пропускну здатність цього пункту переходу, розвантаживши пункт пропуску «Тиса», – зазначив Василь Губаль.

У цих проектах, як запевнив Віктор Орбан, Угорщина надає і надаватиме підтримку. Крім того, в ході переговорів їм було запропоновано розробити проекти, які будуть реалізуватися на Закарпатті в наступні роки та за фінансової підтримки Угорщини. Голова ОДА Василь Губаль запевнив, що влада області працюватимуть максимально прозоро над спільними проектами. «Ми зробимо все від нас залежне, щоб не існувало бюрократичних зволікань. Всі наші дії будуть максимально швидкими і прозорими для суспільства Закарпаття », – зазначив керівник краю).

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *